Opcije pristupačnosti Pristupačnost
Repozitorij
Studentski zbor Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije

"Tajna uspješnog obrazovanja je poštovanje prema studentima"

RALPH EMERSON

 

Više informacija na stranici Studentskog zbora >>

Film Studentskog zbora o FKIT-u (5m:13s, 43,7MB)

KOORDINATORICA ZA PODRŠKU STUDENTIMA

Prof. dr. sc. Danijela Ašperger
diva@fkit.hr; 01/4597 212

KOORDINATORICA ZA STUDENTE S INVALIDITETOM

Doc. dr. sc. Jozefina Katić
jkatic@fkit.hr; 01/4597 115

PREDSTAVNICI STUDENATA

Predsjednik:
Marko Sejdić (msejdic@fkit.hr)

Zamjenik predsjednika:
David Cirimotić (dcirimoti@fkit.hr)

Tajnik:
Lara Štorga (lstorga@fkit.hr)

Predstavnik u Studentskom zboru Sveučilišta:
Anja Macan / Matea Sudar (zamjenik)
(amacan@fkit.hr, msudar1@fkit.hr)

Studentski pravobranitelj:
Lucija Bogdan (lbogdan@fkit.hr)

Predstavnik diplomskog KI:
Vjeran Sunko (vsunko@fkit.hr)

Predstavnik diplomskog EI:
Karla Plenča (kplenca@fkit.hr)

Predstavnik diplomskog KIM:
Leonarda Bambić (lbambic@fkit.hr)

Predstavnik diplomskog PK:
Ana Sikavica (asikavica@fkit.hr)

Predstavnik preddiplomskog KI:
Marta Pleše (mplese@fkit.hr)

Predstavnik preddiplomskog EI:
Ivan Bilmez (ibilmez@fkit.hr)

Predstavnik preddiplomskog KIM:
Karla Krešić (kkresic@fkit.hr)

Predstavnik preddiplomskog PK:
Ian Horvat (ihorvat@fkit.hr)

Predstavnik posljediplomskog studija:
Lucija Rebrović (lrebrovic@fkit.hr)

Predstavnik posljediplomskog studija:
Ivan Pucko (ipucko@fkit.hr)

Članovi Povjerenstva za nastavu:
Marko Sejdić (msejdic@fkit.hr),
David Cirimotić (dcirimoti@fkit.hr)

Članovi Povjerenstva za upravljanje kvalitetom:
Lara Štorga (lstorga@fkit.hr),
Leonarda Bambić (lbambic@fkit.hr)

Članovi Povjerenstva za stegovnu odgovornost studenata:
Ian Horvat (ihorvat@fkit.hr),
Antonia Ravlija (aravlija@fkit.hr)

Članovi Etičkog povjerenstva:
Tesa Herceg (therceg@fkit.hr),
Valeria Pezić (vpezic@fkit.hr)

Član Povjerenstva za promicanje imena fakulteta:
Ivan Bilmez (ibilmez@fkit.hr)

 

Statut Studentskog zbora Fakulteta kemijskog inženjerstva i tehnologije Sveučilišta u Zagrebu